خانه / اختلالات بالینی

اختلالات بالینی

بیش فعالی کودکان

Boy-With-ADHD

بیش فعالی ADHD یا اختلال بیش فعالی و فقدان توجه، یک اختلال رفتاری شایع است که حدود ۱۰-۸ درصد کودکان را مبتلا می کند. احتمال تشخیص این اختلال در پسران سه برابر دختران است ولی علت این تفاوت هنوز مشخص نشده است. کودکان بیش فعال بدون فکر کردن عمل می ... بیشتر بخوانید »

پر اشتهایی عصبی

http://kooy.ir/news1485.html

پراشتهایی عصبی این اختلال با رخداد پرخوری های دوره ای مشخص شده که معموبا برخی از راه های رهایی یافتن از غذا را به دنبال دارد.مثل استفراغ ارادی یا مصرف زیاد ملین. مصرف غذا در میان افراد مبتلا به پرخوری های دوره ای معمولا بسیار محدود است.( لیندزی، پاول، به ... بیشتر بخوانید »

بی اشتهایی عصبی

eating-disorder-in-children

اصطلاح بی اشتهایی عصبی از یک اصطلاح یونانی به معنای از دست دادن اشتها و واژه های لاتین به معنای رشد عصبی اختلال گرفته شده است. بی اشتهایی روانی[۴]: اختلالی روانی است که در آن شخص از حفظ حداقل وزن طبیعی امتناع می کند و شدیدا از افزایش وزن خود ... بیشتر بخوانید »

اختلال خواب

Schlaflosigkeit mit Uhr in der Nacht. Frau kann nicht schlafen.

انواع اختلال خواب بی تردید برای هر کس اتفاق می افتد که پس از یک رو خسته کننده به رختخواب رود و نتواند بخوابد یا آن که پس از مدت زمان بیش و کم کوتاهی از خواب بیدار شود و دیگر به خواب نرود. صبح روز بعد با احساس خستگی ... بیشتر بخوانید »

http://www.20script.ir