خانه / درباره ما

درباره ما

با توجه به شیوه‌های زندگی نوین و پیچیده‌تر شدن شرایط زندگی، افراد با استرسها و فشارهای بسیاری مواجه هستند. مشاوره فرآیندی است که راه کارهای مناسب برای سازگاری افراد با این شرایط و مدیریت استرس را فراهم می‌سازد. علاوه بر این ، چنین شرایط پیچیده ای نیاز افراد به دریافت اطلاعات مناسب در زمینه‌های مختلف را موجب می‌شود ، از سوی دیگر بهداشت روانی و تامین آن برای مردم، سازمانها و دولتها بسیار مهم است، چرا که با کارایی فردی و اجتماعی افراد و در کنار آن با پیشرفت‌های علمی، صنعتی و … جامعه گره خورده است.

در همین راستا گروه خدمات مشاوره و روانشناسی ایده مجموعه فعاليت¬هاي خود را با اين هدف كه “پيشگيري مقدم بر درمان است“ و در راستاي تامين حفظ و ارتقاء سلامت رواني جامعه، در دو سطح به شرح زیر به افراد ارایه می نماید:
—- افزايش شناخت و آگاهي افراد در مورد مسائل مهم زندگي نظير ازدواج، شغل، ارتباط با ديگران، از طريق برگزاري جلسات سخنراني، جلسات مشاوره درمانی ،كارگاه هاي آموزشي، تهيه بروشورها و انجام تستهاي مختلف هوش، استعداد‌، شخصيت و . . . .
—- خدمات در سطح دوم پيشگيري شامل برنامه های مشاوره فردی ویژه افرادی مي¬گردد كه زمينه مشكلات عاطفي و رواني داشته و دارند. هدف در اين سطح جلوگيري از گسترش و تشديد اختلال مي باشد.

آدرس :اهواز، زیتون کارمندی، نبش خیابان فردوس، نرسیده به فلکه چیتا،مجتمع کیا ، طبقه 5 تلفن : 06134456565
صدای مشاور 09160044500

آموزش های روانشناسی

شرح کارگاههای آموزشی: کارگاههای آموزشی ایده با هدف ارایه مفاهیم کاربردی توسط اساتید و کارشناسان طراحی و پیاده سازی گردیده است، در این کارگاهها سعی بر این بوده است تا با استفاده از آخرین دستاوردهای علوم روانشناختی مطالب مفید در غالب مثالهای کاربردی و عملیاتی به افراد و خانواده ها ... بیشتر بخوانید »

خدمات مشاوره ایده

شرح خدمات مشاوره : مشاوره جریانی یاری دهنده است که موجب ایجاد تعاملی بین مراجع و روان شناس می شود تا بیمار بتواند خود و احساساتش را بشناسد و اطلاعاتی درباره نقاط قوت وضعف خود به دست آورد که این خود باعث افزایش مهارت های ارتباطی، افزایش توانایی روانی و ... بیشتر بخوانید »

http://www.20script.ir